Lakýrník

Pozice obsazena
Co budete dělat?
  • posouzení stavu povrchu, čištění a odmašťování ploch,
  • příprava strojů a zařízení pro lakování,
  • míchání a ředění barev za účelem dosažení požadovaného odstínu,
  • lakování strojů a zařízení s využitím moderního stříkacího boxu,
  • konečné stříkání ploch s velkými nároky na kvalitu povrchu,
  • natírání a stříkání nápisů,
  • čištění a údržba stříkacího a umývacího boxu a ostatního zařízení,
  • čištění a údržba filtračního zařízení.
Co požadujeme?
  • praxe v oboru min. 1 rok podmínkou,
  • znalost technologie lakování a materiálů s tím spojených,
  • manuální zručnost,
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci,
  • flexibilita,
  • 3 směnný provoz,
  • ochota učit se novým věcem a přístupům.
Co nabízíme?
  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • zajímavé finanční ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výsledky,
  • místo výkonu práce ve Starém Městě u Frýdku-Místku,
  • firemní benefity (zaměstnanecký program vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren…),
  • příspěvek na ubytování (ubytovna je v areálu firmy),
  • 13. plat (v závislosti na hospodářském výsledku)…