Manipulační dělník na lakovně

Pozice obsazena
Co budete dělat?
  • posouzení stavu povrchu, čištění a odmašťování ploch,
  • příprava strojů a zařízení pro lakování,
  • čištění a údržba stříkacího a umývacího boxu a ostatního zařízení,
  • čištění a údržba filtračního zařízení,
  • zhotovení povrchové úpravy po procesu lakování,
  • konzervace dílů před uskladnění.
Co požadujeme?
  • manuální zručnost,
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci,
  • flexibilita a ochota učit se novým věcem a přístupům,
  • jeřábnický, vazačský a VZV průkaz výhodou.
Co nabízíme?
  • náborový příspěvek ve výši 13.000,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • kratší pracovní dobu – 7,5 hod denně
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na ubytování ve firemní ubytovně
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky
  • půjčování firemních vozidel k soukromým účelům
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrh či projektová řízení
  • dárek k významnému pracovnímu a životnímu jubileu
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
  • firemní akce a teambuildingy