Odborná účetní

Co budete dělat?
  • Zaznamenávání všech finančních transakcí společnosti do účetního systému
  • Kompletní účtování malých účetních jednotek v souladu s platnými daňovými předpisy
  • Příprava účetních výkazů včetně rozvahy, výkazu zisku a ztráty a dalších potřebných výkazů pro vedení společnosti a pro potřeby auditů
  • Zaznamenávání a sledování nákladů a příjmů společnosti
  • Kontrola a zpracování faktur od dodavatelů a vytváření faktur pro zákazníky. Zajišťování včasného a správného provedení plateb
  • Provádění analýz finančních dat a příprava reportů
  • Aktivní sledování změn v daňových zákonech a jejich aplikace při účtování a reportování finančních dat
  • Podpora při externích auditních procesech, příprava dokumentace a odpovědi na dotazy auditorů
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti
Co požadujeme?
  • Minimálně 5 let praxe v oblasti účetnictví, ideálně ve výrobním prostředí
  • Znalost účetních a daňových zákonů
  • Schopnost analyzovat finanční data
  • Schopnost pracovat samostatně a zároveň efektivně spolupracovat v týmu
  • Detailní a precizní přístup k práci
  • Znalost práce v programu SAP výhodou
  • Zkušenost s účetním softwarem Money S3 výhodou
Co nabízíme?
  • Stabilní pracovní prostředí v úspěšné a rostoucí společnosti
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Adaptační program pro naše nováčky ve Ferritu, kdy se potkáte se svými novými kolegy, navážete kontakty a získáte potřebné informace napříč odděleními
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky
  • Celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
  • Mnoho dalšího