Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců

Co budete dělat?
  • plánování, příprava a organizace vzdělávacích a rozvojových aktivit, včetně zodpovědnosti za celkový rozpočet
  • vyhodnocování úspěšnosti vzdělávání a dohled nad jeho kvalitou
  • rozvoj vlastního vzdělávacího centra s interními lektory
  • zodpovědnost za firemní adaptační proces – od organizace prvního dne až po vyhodnocení adaptace, průběžná komunikace s nováčky i lektory, poskytování zpětné vazby
  • vyhledávání možností dotací a jejich zprostředkování (POVEZ, výzva 98, výzva 110)
  • aktivity spojené s průzkumem a realizací nových a správou současných benefitů
  • zodpovědnost za interní komunikaci se zaměstnanci (Intranet, mobilní aplikace JOBka), podílení se na rozvoji firemní kultury
  • zastupování HR útvaru v oblasti nastavování vnitřních předpisů a interních sdělení
  • aktivní člen firemního DIGI týmu, jehož cílem je zlepšení digitalizace personálních procesů
Co požadujeme?
  • raxi v HR v oblasti vzdělávání minimálně 2 roky
  • znalost zákoníku práce
  • výborné komunikační a organizační dovednosti, příjemné vystupování, týmovost
  • schopnost naslouchat a komunikovat s kolegy z různých týmů
  • dovednost rychle se zorientovat v informacích a najít nejlepší řešení
  • zaměření na celek i na detail
  • anglický nebo ruský jazyk (úroveň B1)
  • řidičský průkaz sk. B

Co je výhodou:

  • zkušenosti ze středně velké výrobní firmy
  • zkušenosti s moderními HR systémy a aplikacemi
  • přehled o dodavatelích vzdělávacích akcí
  • zkušenosti s dalšími oblastmi HR
Co nabízíme?
  • můžete se těšit na 3 kolegyně, které Vás rády zaučí
  • adaptační program pro naše nováčky, ve kterém získáte potřebné informace a seznámíte se s kolegy z celé firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • půjčování firemních vozidel i k soukromým účelům
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrhy či projektová řízení
  • dárek k významnému pracovnímu a životnímu jubileu
  • firemní akce a teambuildingy
  • možnost podílet se na strategických projektech společnosti a na budování firemní kultury a značky