Témata závěrečných prací

Pozice obsazena

V rámci dobré spolupráce s vysokými školami, nabízíme studentům možnost zpracovat závěrečnou práci v naší společnosti na námi nabízená témata.

Co budete dělat?

Zpracovávat závěrečnou práci z nabídky aktuálních témat.

  • Uživatelsky konfigurovatelný výstup dat z ERP (Sysklass / SAP)
  • Standardizace práce pomocí metody CO – SMED ve FERRITu
  • Optimalizace přejímek kontroly kvality v malosériové (kusové) výrobě
  • Logistika dopravy
  • Přenos dat v hlubinných dolech
  • Akumulátorové a elektrické stroje pro použití v dolech
  • Návrh SW Embedded systému v reálném čase
  • HW/SW senzoriky strojů
  • Technická optimalizace a simulace ve vývojovém prostředí PROTEUS
  • Řízení robotického stroje
  • Strojové vidění robotického stroje
  • Senzorika robotických strojů
  • Lokalizace stroje v důlním prostření
  • Řízení servisní činnosti v prostředí P4.0 a servis 4.0
  • Snímání a distribuce veličin v důlním prostředí
Co požadujeme?

V případě, že Tě některé z témat zaujalo, prosím, zašli nám:

  • Název vybraného tématu
  • Motivační dopis „Co Tě na tématu zaujalo a jaký cíl by měla bakalářská/diplomová práce splnit“
  • Životopis v českém jazyce

Jak budeme dále pokračovat?

Po obdržení emailu se zvoleným tématem závěrečné práce bude Tvá žádost vyhodnocena zástupci oddělení HR a odbornými garanty. Dále Tě budeme kontaktovat a domluvíme se na konkrétním postupu.

V případě většího zájmu ze strany studentů je rozhodnutí o konkrétním zájemci na garantovi dané studentské práce.

Kontaktní osoba:

Lucie Valicová

Specialista náboru

e-mail: [email protected]

tel.: 775 797 118

Co nabízíme?

Možnost zpracovávat vybrané téma v prostředí reálného fungování společnosti.