Technicko administrativní pracovník/ce ve výrobě

Co budete dělat?
  • pracovat s informačním systémem (SAP B1, SYSKLASS),
  • úzce spolupracovat s mistry a vedoucími ve výrobě,
  • distribuovat a kontrolovat úplnost vrácených výrobních příkazů a jejich odepisování,
  • obsluhovat gravírovací stroje a graficky zpracovávat podklady,
  • kontrolovat každodenní reporty,
  • sledovat tok zakázek,
  • zodpovědnost a distribuce výkresů na jednotlivých dílnách (výdejna výkresů).
Co požadujeme?
  • SOU nebo SŠ, technické zaměření výhodou,
  • základní znalost čtení výkresů,
  • znalost SAP výhodou,
  • znalost jakéhokoliv grafického programu výhodou,
  • znalost PC, balíček MS Office (Word, Excel),
  • schopnost pracovat pod tlakem,
  • schopnost plánování a organizace práce,
  • samostatnost, zodpovědný přístup a pečlivost.
Co nabízíme?
  • adaptační program pro naše nováčky ve Ferritu, kdy se sejdete se zajímavými lidmi, navážete kontakty a získáte zajímavé informace napříč odděleními,
  • 25 dní dovolené,
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně,
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky,
  • půjčování firemních vozidel k soukromým účelům,
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrh či projektová řízení,
  • dárek k významnému pracovnímu a životnímu jubileu,
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie,
  • firemní akce a teambuildingy.

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, neváhejte zaslat Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mail [email protected].

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti FERRIT s.r.o., se sídlem Na Zbytkách 41, 739 01 Staré Město, IČO: 48400751, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle nařízení evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.​