Technolog - normovač

Co budete dělat?
  • řízení normotvorné činnosti
  • zpracování norem času
  • provádění rozborů pracovních činností
  • vyhodnocování plnění výkonových norem a normativu spotřeby práce
  • vedení tvorby příslušné dokumentace
  • zpracovávání norem spotřeby času s ohledem na specifické podmínky výroby
  • zodpovědnost za řešení reklamací a změn v předepsané normě spotřeby času
Co požadujeme?
  • SŠ/VŠ technického směru – strojírenství
  • praxe na obdobné pozici výhodou (obor technologie)
  • znalost čtení technické dokumentace
  • dobrá orientace v technologických postupech
  • dobrá orientace ve strojírenských profesích
  • znalost MS Office, Internet, AutoCAD, Sysklass výhodou
  • technické myšlení
  • samostatné uvažování a rozhodování, schopnost koordinace
Co nabízíme?
  • adaptační program pro naše nováčky ve Ferritu, kdy se sejdete se zajímavými lidmi, navážete kontakty a získáte potřebné informace napříč odděleními
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • půjčování firemních vozidel i k soukromým účelům
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrhy či projektová řízení
  • dárek k významnému pracovnímu a životnímu jubileu
  • firemní akce a teambuildingy