Uklízečka/Uklízeč

Pozice obsazena
Co budete dělat?
  • Úklid, čištění a údržba sociálních zařízení ve všech prostorách firmy
  • Úklid, čištění a údržba kuchyňských zařízení, jídelních ploch a kuchyněk ve všech prostorách firmy
  • Úklid, čištění a údržba podlahových ploch ve všech prostorách firmy
  • Úklid venkovních prostor v rámci areálu firmy
  • Doplňování hygienického materiálu a čisticích prostředků na toaletách a v kuchyňkách
Co požadujeme?
  • Zkušenost s úklidem výhodou
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Flexibilita
Co nabízíme?
  • adaptační program pro naše nováčky ve Ferritu, kdy se sejdete se zajímavými lidmi, navážete kontakty a získáte zajímavé informace napříč odděleními
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • Multisport karta
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky
  • půjčování firemních vozidel k soukromým účelům
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrh či projektová řízení
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
  • firemní akce a teambuildingy