Výrobní ředitel

Aktuálně hledáme na pozici VÝROBNÍ ŘEDITEL/KA srdcaře / srdcařku, ktrerý(á) se nebojí výzev, chce dělat práci, která má smysl a jasně měřitelný přínos.

Co budete dělat?
  • Stanovovat optimální strategii v oblasti výroby v návaznosti na zvolenou strategii firmy
  • Řídit a koordinovat všech 15 výrobních středisek
  • Optimalizovat organizační strukturu  ve Výrobním úseku
  • Spolupracovat s Technickým úsekem na výrobě prototypů nových strojů
  • Komunikovat s obchodním, technickým a nákupním úsekem v rámci realizace zakázek
  • Spolupracovat se specialisty plánování v rámci realizace obchodních a vývojových projektů
  • Sestavovat plán výroby a jeho vyhodnocování
  • Analyzovat efektivitu výroby
  • Zodpovídat za rychlé a úspěšné řešení zákaznických reklamací
  • Spolupracovat s Provozním oddělením v oblasti údržby a oprav výrobních technologií
  • Aplikovat moderní metody strojírenské výroby
  • Neustále zdokonalovat a zvyšovat produktivitu práce
  • Navrhovat systémová nápravná opatření v případě výskytu problému
  • Kontrolovat dodržování všech platných legislativních norem a předpisů
Co požadujeme?
  • Vysokoškolské vzdělání strojírenského zaměření
  • Praxe s vrcholovým řízením strojírenské výroby podobného rozsahu min. 5 let (150 zaměstnanců)
  • Vysoké organizační dovednosti, schopnost práce pod tlakem
  • Znalosti strojírenských technologií – dělení materiálu, obrábění, svařování, tepelné zpracování,
    povrchové úpravy, montáže hydraulických a elektronických systémů.
  • Znalosti /zkušenosti se základními principy štíhlé výroby a jejich aplikací
  • Znalosti /zkušenosti s moderními trendy v oblasti automatizace a robotizace strojírenské výroby
  • Základní znalosti hlavních principů konstruování a práci v CAD systémech
  • Znalost systémů pokročilého plánování výhodou (JDA FP)
  • Znalost ERP systémů SAP B1 a SYSKLASS výhodou
  • Schopnost vést lidi příkladem a efektivně je motivovat k vysokým výkonům
  • Spolehlivost, komplexní myšlení, samostatnost, flexibilita
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Osobnost, která má ráda výzvy ve smyslu něco zlepšit, inovovat a posunout kupředu
  • Osobnost s chutí na sobě i svých lidech neustále pracovat a učit se novým věcem
  • Aktivní znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Bezúhonnost
Co nabízíme?
  • Práci v ryze české firmě s tradicí prodávající vlastní výrobky do téměř 20 zemí světa
  • Tvrdou a odpovědnou práci v oblasti kompletního řízení strojírenské výroby (150 lidí)
  • Různorodou a pestrou práci v mezinárodním prostředí plnou každodenních výzev
  • Podíl na strategii vedoucí k naplnění dlouhodobé vize firmy
  • Vysoce motivační platové hodnocení přímo vázané na dosahované výsledky
  • Roční bonusy při splnění ročních cílů firmy
  • Služební vozidlo pro soukromé účely
  • Standardní pracovní vybavení – NTB, telefon,…..atd.
  • Firemní benefity (zaměstnanecký program Vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, Cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren…)
  • Příspěvek na ubytování (ubytovna je v areálu firmy)
  • Místo výkonu práce ve Starém Městě u Frýdku-Místku
  • Práci na hlavní pracovní poměr