Elektrikář

Pozice obsazena

Firma Ferrit s.r.o. je ryze česká výrobní firma s celosvětovou působností a vlastní vývojovou základnou.
Vyvíjíme, vyrábíme a servisujeme stroje pro těžební průmysl. Prodáváme je do desítek zemí světa, kde pomáhají těžit uhlí, rudy, ale i zlato, stříbro nebo diamanty. V segmentu závěsné důlní dopravy jsme lídrem mezi světovými výrobci. A míříme výš!
Naše vize zní "Společnými silami na všechny kontinenty".

Co budete dělat?
  • montáž elektrických komponentů do strojů
  • testování, oživování stroje
  • hledání a odstraňování závad
  • komunikace s konstrukcí
  • zajištění popisků a dutinek, štítkování el. komponentů
  • evidence el. dílů
  • čtení elektrotechnické dokumentace a schémat
  • odzkoušení a kontrola funkcí elektrických zařízení
  • práce na ranní směně
Co požadujeme?
  • min. SŠ vzdělání technického směru – obor elektro (slaboproud výhodou)
  • praxe v oboru výhodou
  • platná vyhláška 50/78 sb. a vyšší
  • orientace v elektro-technické výkresové dokumentaci
  • časová flexibilita
  • manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, týmový přístup
  • práce s počítačem
  • oprávnění na VZV výhodou
Co nabízíme?
  • náborový příspěvek ve výši 35.000,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • kratší pracovní dobu – 7,5 hod denně
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na ubytování ve firemní ubytovně
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky
  • půjčování firemních vozidel k soukromým účelům
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrh či projektová řízení
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
  • firemní akce a teambuildingy