Konstruktér

Pozice obsazena

Firma Ferrit s.r.o. je ryze česká výrobní firma s celosvětovou působností a vlastní vývojovou základnou.
Vyvíjíme, vyrábíme a servisujeme stroje pro těžební průmysl. Prodáváme je do desítek zemí světa, kde pomáhají těžit uhlí, rudy, ale i zlato, stříbro nebo diamanty. V segmentu závěsné důlní dopravy jsme lídrem mezi světovými výrobci. A míříme výš!

Naše vize zní "Společnými silami na všechny kontinenty".

Disponujete technickým vzděláním? Rád/a pracujete na inovativních projektech? Je konstrukce Vašim oborem a koníčkem? Pak hledáme právě Vás!

Aktuálně hledáme konstruktéra srdcaře/srdcařku, který/á se nebojí výzev a chce pracovat ve výrobě, která dává smysl.

Co budete dělat?
  • zpracovávat 3D modely a výkresové dokumentace
  • konstruovat se zaměřením na aplikovaný vývoj/důlní stroje
  • jednat s případnými subdodavateli jednotlivých částí strojů
  • spolupracovat s úsekem výroby na montáži a zprovoznění stroje/zařízení
Co požadujeme?
  • VŠ/SŠ vzdělání strojního zaměření
  • znalost programů SolidWorks, Inventor, AutoCAD
  • znalost důlního prostředí výhodou
  • znalost anglického nebo ruského jazyka výhodou
  • Znalost dílčích aplikací MS Office
  • samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných úloh
  • vysoké pracovní nasazení
  • schopnost neustále připravovat a realizovat změny a nové projekty
  • zájem dále se rozvíjet
Co nabízíme?
  • adaptační program pro naše nováčky ve Ferritu, kdy se sejdete se zajímavými lidmi, navážete kontakty a získáte potřebné informace napříč odděleními,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na Multisport kartu
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně,
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky,
  • půjčování firemních vozidel k soukromým účelům,
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrh či projektová řízení,
  • dárek k významnému pracovnímu a životnímu jubileu,
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie,
  • firemní akce a teambuildingy.