Svářeč TIG

Pozice obsazena
Co budete dělat?
  • čtení a použití technických podkladů
  • provádění svařovacích prací v potřebné poloze, případně se zřetelem postupu svařování
  • práce na svařovacím poloautomatu
  • konečná úprava svarů
Co požadujeme?
  • základní zkoušky svářeče - ZK 141 8
  • základní zkoušky svářeče - ZK 111 - výhodou
  • zkoušky svářeče dle EN 287-1 popř. ISO 9606-1 pro metody 141 a 111 – výhodou
  • praxi ve svařování metodou 141 a 111
  • znalost a čtení výkresové dokumentace
  • důraz na kvalitu a pečlivost
  • práce ve dvousměnném provozu
Co nabízíme?
  • náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • kratší pracovní dobu – 7,5 hod denně
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na ubytování ve firemní ubytovně
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky
  • půjčování firemních vozidel k soukromým účelům
  • mimořádné odměny za zlepšovací návrh či projektová řízení
  • dárek k významnému pracovnímu a životnímu jubileu
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
  • firemní akce a teambuildingy