Technička / Technik BOZP a PO

Pozice obsazena
Co budete dělat?
  • budete zodpovídat za dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany
  • budete řešit oblast rizik a jejich prevenci
  • mezi Vaše odpovědnosti bude patřit oblast kategorizace prací, hygiena práce a šetření pracovních úrazů
Co požadujeme?
    • člověka s technickým vzděláním
    • zkušenosti z výrobní společnosti
    • znalce legislativy v oblasti BOZP a PO
    • majitele Osvědčení a odborné způsobilosti v této oblasti
    • pokud máte vzdělání v oblasti bezpečnosti, je to velká výhoda
    • vlastníka ŘP sk. B
    • uživatele MS Office
    • spolehlivého, samostatného a pečlivého kolegu
    • máte alespoň 2 roky praxe (klidně i během studia) ve výrobní společnosti
    • dokážete předstoupit před kolegy a vzdělávat je v oblasti BOZP a PO
    • oblast bezpečnosti práce je Váš svět
    Co nabízíme?
    • mimořádné odměny za zlepšovací návrhy či projektová řízení
    • půjčování firemních vozidel k soukromým účelům
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
    • 5 týdnů dovolené
    • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky
    • příspěvek na jazykové vzdělávání
    • příspěvek na stravování v naší jídelně
    • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
    • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
    • firemní akce a teambuildingy