Účetní

Pozice obsazena
Co budete dělat?
  • likvidace přijatých faktur tuzemských a zahraničních vč. jejich zaúčtování a zápočtů
  • zastřešení systému ELO (skenování, rozesílání a zajištění oběhu všech dokumentů)
  • spolupráce při roční závěrce – inventarizace svěřených účtů
  • spolupráce na tvorbě vnitřních směrnic a účetních předpisů
  • spolupráce při fyzické a dokladové inventarizaci zásob a dlouhodobého majetku
  • příprava podkladů pro audit, FÚ a další instituce
  • sledování datových schránek
  • kontrola vyúčtování zálohových došlých faktur
  • průběžná kontrola otevřených příjemek
Co požadujeme?
  • min. SŠ vzdělání s maturitou v ekonomickém oboru,
  • 3 roky praxe na pozici účetní,
  • výbornou odbornou znalost podvojného účetnictví a zákona o účetnictví,
  • mít smysl pro zodpovědnost a kvalitně odvedenou práci,
  • pečlivost a samostatnost v řešení úkolů,
  • schopnost komunikovat s vedením a dalšími lidmi napříč firmou
Co nabízíme?
  • adaptační program pro naše nováčky ve Ferritu, kdy se potkáte se svými novými kolegy, navážete kontakty a získáte potřebné informace napříč odděleními,
  • 5 týdnů dovolené,
  • roční bonus dle hospodářského výsledku firmy,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně,
  • výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky,
  • celou řadu benefitů, které si budete moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie